Recenze LAMAX

jozin.spurny@seznam.cz [email protected]

• Velice povedená sluchátka
  • Dobře drží v uchu
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Velmi dobrý poměr cena a výkon
  • Při hovoru velmi dobrá slyšitelnost
  • Zatim jsem nic nezjistil

LAMAX Dots2 Touch

LAMAX Dots2 Touch

Přidáno: 29. února 2024

(naposledy upraveno 29. února 2024)

Zakoupeno v LAMAX.cz

Zakoupila jsem Dots 2 protože se mi rozbily předchůdci a opět jsem velmi spokojená .Jelikož mám relativně malé uši tak i dobře tlumí okolní zvuk a vyhovuje mi že si lze zvolit ze 3 velikostí. Zvuk je velmi dobrý a spárují se mi jak s androidem tak s iPhonem. Za tu cenu je to naprosto super

Ověřený zákazník LAMAX.cz Registrovaný uživatel

• Kvalita provedení
  • Slabší basy

Bleskové doručení. Super zákaznický servis. Já osobně mám rád akce které tu často probíhají. Jen lidé s většíma ušima do nich nestačí celé. Za mně trochu nešikovně umístěné tlačítko vypínání ale to je otazka zvyku.

Lamax Sphere 2 Mini

Lamax Sphere 2 Mini

Přidáno: 28. února 2024

• Vynikající zvuk
LAMAX Sentinel2

LAMAX Sentinel2

Přidáno: 25. února 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

Zatím v pořádku mám dva jdou spárovat bass slabší ale da se zvýšit jak ve windows tak i doplňkem v prohlížeči cena výkon super

Anonym Anonym

Přidáno: 24. února 2024

• výdrž baterie
  • kvalitní zvuk - za málo peněz hodně muziky
  • gumový nástavec na sluchátkách
  • zabudovaný mikrofon
  • chybí mi možnost bezdrátového dobíjení krabičky

Moje první a zároveň pozitivní zkušenost s produktem této značky. Sluchátka dobře padnou díky gumovému nástavci, který zabrání vypadnutí z uší - ideální pro ty, kterým normální špunty nedrží. Dobře taky potlačují okolní zvuky.

S párováním není žádný problém, vyzkoušeno na Android i iOS.
Za mě můžu doporučit, určitě se podívám i na další produkty této značky.

Lamax Sounder 2 Mini

Lamax Sounder 2 Mini

Ověřený zákazník Alza.cz Marek Bodský

• Výdrž baterie
  • Zvuk
  • Vzhled

Ověřený zákazník LAMAX.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. února 2024

(naposledy upraveno 23. února 2024)

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Výdrž baterie cca 36hod.
  • Bez datové SIM neaktualizujete vůbec nic.
  • Párování s aplikací pouze s datovou SIM

Hodinky jsem koupil dceři, abychom měli přehled o jejím pohybu při cestě ze školy. Moje obrovská chyba, že jsem si nepřečetl důkladně informace na jakém principu hodinky fungují. Bohužel hodinky postrádají bluetooth, takže věškeré párování pomocí datové SIM. Po spotřebování 200MB dat, dodávaných k SIM kartě, nyní plní funkci těžítka.

Reakce značky LAMAX

velice nás mrzí Vaše nespojenost s produktem. Opravdu se jedná o vlastnost hodinek, kdy se informace z hodinek do mobilní aplikace a obráceně přenášejí pomocí mobilních dat. Spotřeba však není velká, jedná se o přibližně 50 MB měsíčně (při minutovém intervalu odesílání polohy a 10 zpráv denně), tudíž není potřeba platit velký balíček mobilních dat.
S pozdravem a přáním hezkého dne
tým LAMAX

Anonym Anonym

• kvalitní konstrukce
  • pěkný design
  • kvalitní opletený kabel

Kvalitní sluchátka za dobrou cenu. Se značkou Lamax jsem spokojený dlouhodobě. Sluchátka jsou lehká a příjemná na nošení. Zároveň mají pevnou a odolnou konstrukci. Zvuk je spolu s potlačením okolního hluku výborný. Dobré je i ovládání hlasitosti a mikrofonu.

LAMAX T6 GPS WiFi

LAMAX T6 GPS WiFi

Ověřený zákazník LAMAX.cz Miroslav U.

Přidáno: 22. února 2024

(naposledy upraveno 22. února 2024)

• Malé rozměry
  • Magnetický držák
  • Zajímavá cena
  • Pozorovací úhel
  • Špatně viditelný display
  • Nulová kapacita baterky, bez napájení nevydrží zapnutá
  • Paměťová karta není součástí
  • Nefungující aplikace
  • Nemožnost spárovat s telefonem
  • Ovládání

Po dlouhém výběru jsem se rozhodl pro tuto kameru. Hlavní důvod byl rozměr, možnost rychle schovat kameru a cena. Nicméně, zklamání. V balení chyběla náhradní 3M páska. Naprosto nevyhovující aplikace. Nemožné stáhnout pro IOS, nemožné spárovat s telefonem. Žalostná kapacita baterie. Vánoční dárek se nepovedl…

Lamax T4

Lamax T4

Ověřený zákazník LAMAX.cz petr Novák

Přidáno: 21. února 2024

(naposledy upraveno 21. února 2024)

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Malá kamera, která splnila očekávání

Žádné

LAMAX Tones1

LAMAX Tones1

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Normální sluchátka za skvělou cenu.

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Sluchátka jsou lehká,pohodlná a mají dobrý zvuk. Oceňuji možnost je připojit i přes dodaný kabel.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Malý a výkonný.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

Ověřený zákazník Alza.cz Muf

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• mám již druhé - skvělá věc je aktivní potlačení hluku - do letadla ideální

Ověřený zákazník Hodinky.cz Hana

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v Hodinky.cz

• Jednoduché ovládání
  • Dítě se spojí s nejbližšími
  • Naprosto strašidelná aplikace jako z roku raz dva
  • Cifernik a tlačítka na zvedánía pokladní hovoru byla nečekaně v jiných barvách
  • Ani po nastavení čísla správce nefunguje blokování cizích hovorů
  • Nevidíte když dítě nahraje hlasovou zprávu na své aplikaci
  • Hlasovou může nahrát jen tomu, kdo je správce s aplikaci v mobilu

Za mě velké zklamání. Po zapnutí hodinek byl display bílý místo černý (nikde na webu nenajdete bílé pozadí a ani ho nelze měnit!) a obráceně barvy na pokládání a zvedání hovoru (!) - takže červeným zvedáte (jo fakt nám to dalo dost zmeškaných hovorů pochopit, že to tak je) a zeleným tlačítkem odmítáte. Chtěli jsme hodinky vracet, nakonec jsme nechali, protože druhý den se náhle upravily samy do černého pozadí a tlačítka se zabarvila správně. Fakt jsme nechápali… Navíc po nastavení čísla správce se nemá dítěti dovolat jiné číslo než to, které je uložené v kontaktech. No neděje se a dovolá se jí naprosto kdokoliv…

ALE…! Ještě navíc všechno kazí dost strašná aplikace, stačí se podívat do AppStore na aplikaci LAMAX Tracking a názor si uděláte velmi rychle dle recenzí. Neustále se opakující stížnosti, které tam byly už před třemi lety a když jsem si aplikaci stáhla, nebylo s tím hnuto a vše je pravda. Dost hrůza na ovládání.

Když dítě nahraje zprávu, nikde to uvnitř v aplikaci nezjistíte. Ovládání omezení pro školu a kroužky je pouze jednotné, nelze zohlednit jednotlivé dny v týdnu.

A už se mi ani nechce pokračovat… Už jsem pro dceru vyhlížela jiné hodinky, taky skvělé hodnocení (moc nechápu, že nikdo z recenzentů ve videích nezmíní tu šílenou aplikaci - zřejmě to jsou placené recenze, jinak si to vysvětlit neumím), ale napadlo mě podívat se na AppStore na jejich aplikaci (těch hodinek jiných) a byla to stejná bída.

Takže jsme si s dcerou řekly, že to bude mít jen na volání a krátké hlasové zprávy. Dovoláme se… moc rozumných možnosti v hodinkách jsme nenašli. Vlastně skoro nic. Takže jako možnost proč ne, jen jsem naštvaná, že někdo takhle odflákne práci, která by šla udělat jednoduše kvalitně…

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ondrqqsek

Přidáno: 17. února 2024

(naposledy upraveno 17. února 2024)

• Dobrý zvuk
  • Dobré basy
  • Dobrá výdrž baterie
  • Velikost
  • Micro USB nabíjení

Reprák je skvělý, na to jak je malý že sebe dokáže vydat velmi hlasitý zvuk. Dobré ovládání, rychlé spárování. Jediné minus je nabíjení přes Micro USB, ale jinak jsem byl mile překvapený.

LAMAX PartyGo 1

LAMAX PartyGo 1

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Iculka

Přidáno: 17. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Funguje výborně, dobrý zvuk, spokojenost.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

LAMAX Taps1

LAMAX Taps1

Ověřený zákazník Alza.cz Eva

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Rychle spárování s telefonem. Za mě super že vidím kolik procent zbývá do vybití baterie na sluchátkách. Jsem moc spokojená.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25