Recenze LAMAX

LAMAX C9 GPS

LAMAX C9 GPS

Ověřený zákazník Comfor.cz BEl

Přidáno: 14. srpna 2023

(naposledy upraveno 14. srpna 2023)

Zakoupeno v Comfor.cz

• hezký obraz
  • funguje
  • i po nahrátí nového Firmware se občas bezdůvodně vyresetuje během jízdy.

Solidní kamera za rozumnou cenu kolem 2K.

Reakce značky LAMAX

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s naší kamerou.
Pokud se Vám kamery příležitostně resetuje doporučujeme pravidelně formátovat paměťovou kartu.
S pozdravem a přáním hezkého dne

LAMAX X9.2

LAMAX X9.2

h.k. h.k.

Přidáno: 14. srpna 2023

(naposledy upraveno 19. srpna 2023)

• "cena"
  • mizerná stabilizace
  • ostrost záběrů za jiného než slunečného dne
  • výdrž baterie
  • chybějící technické parametry v návodu

Kamera obdržena jako dárek spolu s kartou UHS-I U3, která byla dle návodu naformátována.
Při použití záznamu bez stabilizace je obraz klasicky roztřesený. Ovšem se stabilizací to je zcela jiné pošušňáníčko, to je přímo trhavý a uskákaný. Na akční záběry zapomeňte, na to tato kamera nemá. Hardwarově prostě vůbec nestíhá (a je jedno v jakém rozlišení nebo FPS). Nejlepších výsledků bylo dosaženo s full HD 30 FPS a ani tak to není žádná krása.
Fotografování za dobrých světelných podmínek je celkem ok, ale při horších, třeba v lese, má kamera problémy správně zaostřit. Navíc mi chybí možnost nastavení různých režimů, jako je třeba sport, který by měl mít kratší uzávěrku, takže každá fotografie rychleji pohybujícího se člověka je rozmazaná a není způsob, jak ji slušně zhotovit.
Baterie je také kapitolou sama pro sebe. Za žádného nastavení se mi nepovedlo dosáhnout deklarované doby záznamu. Dostal jsem se maximálně na 97 minut. Uváděných 120 minut je možná vlhký sen marketérů.
Bohužel se z návodu nedočtete žádné technické parametry, takže se nedozvíte typ použitého snímače nebo jaký je osazen chipset (s největší pravděpodobností slabý Icatch V35). Zvláštní, že konkurence nemá se zveřejněním těchto údajů žádné problémy. Myslím, že i vy byste tyto informace, od výrobce sídlícího v říši středu, dostali.
Na závěr bych chtěl marketingové oddělení firmy LAMAX požádat o takovou drobnost. Přestaňte si psát kladné recenze a nechte to na zákaznících. Od 5.8.2023 do 11.8.2023 tj. 7 recenzí v řadě, psal pouze jediný člověk.
Edit:
19.8.2023 opět další recenze z marketingového oddělení Lamaxu. Kdybyste si alespoň uvědomili, že opravdu není nikdo, kdo by dobrovolně nakoupil o 15% dráže, než za kolik to nabízí Alza. Tam jsou alespoň recenze od uživatelů a blbě se to tam fixluje.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně kamery LAMAX X9.2. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen s výkonem kamery a že nedosáhla Vašich očekávání.
Co se týče stabilizace obrazu, rádi bychom získali více informací o konkrétním problému, abychom mohli situaci lépe posoudit. Je však třeba brát v potaz, že při zhoršených světelných podmínkách se může aktivní stabilizace odrazit na výsledné kvalitě videozáznamu.
Ohledně fotografování za různých světelných podmínek a nedostatečného možnosti nastavení režimů, předáme tuto zpětnou vazbu produktovému specialistovi, který je za vývoj produktu zodpovědný. Co se týče baterie, budeme zkoumat, jak dosáhnout deklarované doby záznamu a více informací o výkonu baterie.
Na závěr, Vaše poznámky ohledně marketingových recenzí jsou pro nás důležité, ale můžeme Vás ujistit, že všechny recenze produktů jsou od ověřených uživatelů.
Pokud budete mít další otázky nebo potřebujete další podporu, neváhejte se na nás obrátit.
S pozdravem,
Tým LAMAX

LAMAX WatchY2 Black - strap / silikonový řemínek včetně poutek pro WatchY2 LMXWY2SB

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2023

• Snadná výměna

Ověřený zákazník Svět Počítačů Michael

Přidáno: 11. srpna 2023

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Snadná údržba a čištění sluchátek pro udržení jejich výkonu.
  • Kompatibilita s hlasovými asistenty pro rychlý přístup k informacím.
  • Skvělá odlehčená konstrukce pro snadnou mobilitu a pohyb.

Sluchátka Lamax Heroes Defender1 mají moderní design, který vás bude bavit a přidá hernímu stylu.

Ověřený zákazník MALL.CZ Adrien

Přidáno: 11. srpna 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní zpracování.
  • Univerzální kompatibilita s různými zařízeními.
  • Skvělý zvukový výkon ve všech hudebních žánrech.

LAmax boombox vybaven funkcí hands-free, která umožňuje přijímat telefonní hovory přímo přes reproduktor. Je to pohodlné a bezpečné zejména při řízení automobilu.

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Hana

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• Kvalitní reproduktory s bohatými basy a vyváženým zvukem.
  • Funkce hlasového ovládání pro pohodlné ovládání bez dotyku.
  • Ergonomický design pro pohodlné nošení i po dlouhou dobu.

Díky výkonnému zvuku a vynikající izolaci hluku vás sluchátka Lamax Heroes Defender1 dokonale ponoří do herního světa.

Dobrý den Hano,
děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnovala. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Ověřený zákazník elektroshock.cz Jitka

Zakoupeno v elektroshock.cz

• Odolnost vůči potu a stříkající vodě pro aktivní použití při sportování.
  • Kvalitní reproduktory s výraznými basy a vyváženým zvukem.
  • Možnost přehrávání hudby až 10 hodin na jedno nabití.

Sluchátka Lamax Heroes Ninja1 nabízejí skvělou bezdrátovou konektivitu a dlouhou výdrž baterie, takže se nemusím obávat o přerušení hry.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Jirka

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Vhodný pro venkovní použití.
  • Výborná hodnota za peníze.
  • Podpora microSD karet.

Lamax dlouhou výdrž baterie, což znamená, že si můžete užívat hudby po dlouhou dobu bez potřeby častého nabíjení

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi, velmi nás těší Vaše spokojenost s výrobkem LAMAX.
Tým LAMAX Electronics

LAMAX X3.1 Atlas

LAMAX X3.1 Atlas

Ověřený zákazník Alza.cz tomas5869

Zakoupeno v Alza.cz

• Nefunkční aplikace jak píši ostatní

Ověřený zákazník MALL.CZ Michaela

Zakoupeno v MALL.CZ

• Skvělá kompatibilita s různými zařízeními a herními platformami.
  • Snadné přenosy mezi sluchátky pro sdílení hudby s přáteli.
  • Odolnost vůči potu a stříkající vodě pro aktivní použití.

Sluchátka Lamax Heroes Defender1 mají skvělé polstrované náušníky, které umožňují pohodlné nošení i po celé hodiny hraní.

Ověřený zákazník TonerPartner Ashley

Zakoupeno v TonerPartner

• Rychlé dobíjení a dlouhá výdrž baterie pro nepřetržité poslechové zážitky.
  • Kompatibilita se širokou škálou zařízení, včetně smartphonů, tabletů a počítačů.
  • Moderní a stylový design, který se hodí ke každému outfitu.

Mikrofon v sluchátkách Lamax Heroes Ninja1 je vysoce citlivý a jasný, což mi umožňuje komunikovat s týmovými spoluhráči bez problémů.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Andrea

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Skvělá basová odezva.
  • Stylový a moderní vzhled.
  • Snadná přenositelnost.

Lamax boombox 500 disponuje výkonnými reproduktory, které poskytují kvalitní zvuk s dobrou basovou odezvou. Hudba zní plně a čistě.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

Ověřený zákazník OKAY.cz Martin

Přidáno: 9. srpna 2023

(naposledy upraveno 12. prosince 2023)

Zakoupeno v OKAY.cz

• Výdrž baterie, lehkost, pouzdro a především vzhled jsou ty nejlepší přednosti.
  • Příjemně sedí na hlavě a uši celé překrývají i když po delší době cca 1 hodině už to není moc příjemný nošení/pocení.
  • zvuk je slušný, ale proti mým "peckám" zdarma dodaných od Xiaomi k telefonu (cena hádám cca 300 Kč, dnes stará 5 let), to je malý rozdíl. Čekal jsem o "parník" větší rozdíl... ANC a překrytí negativních zvuků je minimální (píší 30 decibelů, což je šepot, chtělo by to alespoň 60 db., to je již konverzace). Basy nejsou tak výrazné, jak třeba u některých jiných sluchátek, ale mě osobně to nevadí.
  • Školní známkou bych zvuk celkově hodnotil za horší trojku.
  • není indikace stavu baterie
  • součástí balení není nabíječka (vidlice) jen kabel USB-C
  • nastavení zvuku ve sluchátkách mohlo být větší, často to mám na maximu...
  • Skoro čtyři měsíce emailové komunikace, ohledně odměny za nákup sluchátek od společnosti "elem6 (Lamax)", byla tristní!
  • Školní známkou bych zvuk celkově hodnotil za horší trojku.

Po čtvrt roce hodnotím podprůměrně, příště bych radši zkusil buďto konkurenci Niceboy, nebo osvědčené značky: Philips, Sony, Pioneer, Sennheiser, Xiaomi...
Z dalších důvodů je ten, že po zakoupení mi měly být zaslány sluchátka Lamax Base1 na základě napsané recenze na Heurece. Vše trvalo skoro 4 měsíce!
Kolečko bylo následující:
1. Sluchátka nemáme (snaha prodlužování, aby společnost nemusela zasílat slíbené odměny. Na odpovědi čekání až 1 měsíc (úkon spočíval v kontrole jedné faktury zakoupených sluchátek a této recenze, doba zpracování, dle mně cca 1 minutu)
2. Jako náhrada zaslaní sluchátek Lamax Base2
3. Slevový kód nefungoval
4. Opět vyprodané (Lamax Base2)
5. Nabídnut slevový kód - zase nefungoval...
táhlo se to celé 4 měsíce (sluchátka jsem neobdržel).
Když si uvědomím, že bych měl u této společnosti něco reklamovat přístup/vyřizování 4 měsíce! Již nikdy více...

Reakce odpověď na 15. listopad: Never more!

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že Vaše zkušenost s našimi sluchátky nebyla pozitivní.
Pokud Vám aktuální model nevyhovuje, doporučujeme prozkoumat naši širokou nabídku audio produktů. Věříme, že zde naleznete produkt, který splní Vaše očekávání.
Pokud máte jakékoli připomínky ohledně naší e-mailové komunikace, omlouváme se za případné nedorozumění. Vždy se snažíme poskytnout maximální podporu našim zákazníkům.

LAMAX Sounder2 Play

• LED podsvícení
  • Vodotěsnost
  • Životnost baterie
  • Basy

Bezdrátový reproduktor LAMAX SOUNDER2 PLAY je menší velikosti, ale to nic nemění na kvalitě zvuku a hlasitosti.I výdrž baterie je perfektní. Až 24 hodin na jedno nabití. Barevné podsvícení na bocích reproduktoru je také moc pěkné.A super je i voděodolnost.To se vždycky může hodit. Všem moc doporučuji

Ověřený zákazník LAMAX.cz Marcela

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Moderní design s herním vzhledem pro skvělý vizuální dojem.
  • Vestavěný reduktor hluku pro zvukovou izolaci a lepší koncentraci.
  • Vhodné pro hraní her, poslech hudby i sledování filmů.

Díky bezdrátovému připojení a dlouhé výdrži baterie jsou sluchátka Lamax Heroes Defender1 skvělou volbou pro neomezený herní maraton.

Dobrý den Marcelo,

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ludvik

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Rychlé a stabilní párování s mobilními zařízeními pomocí technologie Bluetooth.
  • Funkce pasivního potlačení hluku pro lepší soustředění na zvuky z reproduktorů.
  • Skladovací pouzdro nebo taška pro ochranu a přenos sluchátek.

Sluchátka Lamax Heroes Ninja1 mají pohodlné polstrované náušníky, které mi umožňují hrát hodiny a zapomínat na únavu.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi, velmi si vážíme času, který jste jejímu napsání věnoval. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

LAMAX PartyBoomBox500

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Jana V.

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• Vestavěné rádio pro poslech oblíbených stanic.
  • Hands-free funkce pro volání.
  • Intuitivní ovládání.

Boombox vybaven Bluetooth připojením, což umožňuje snadné bezdrátové přehrávání hudby z vašich zařízení. Nemusíte se starat o nepohodlné kabely.

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi, velmi nás těší Vaše spokojenost s výrobkem LAMAX.
Tým LAMAX Electronics

LAMAX T10

LAMAX T10

Ověřený zákazník LAMAX.cz Nalim

Super kamera na radary.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Vojta

Přidáno: 7. srpna 2023

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Kvalitní stavební materiály pro dlouhou životnost a odolnost.
  • Skladovací pouzdro nebo taška pro snadnou přenosnost a ochranu.
  • Intuitivní ovládání s jednoduchými tlačítky pro snadné nastavení zvuku.

Sluchátka Lamax Heroes Defender1 jsou přesně to, co potřebujete pro výhru v online bitvách. Komunikace s týmem je bezproblémová díky kvalitnímu mikrofonu.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Lucie

Přidáno: 7. srpna 2023

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Vestavěný mikrofon pro pohodlné telefonování a komunikaci online.
  • Kvalitní stavební materiály zajišťují dlouhou životnost sluchátek.
  • Intuitivní ovládání s jednoduchými tlačítky pro snadnou obsluhu.

Díky sluchátkům Lamax Heroes Ninja1 se ponořím do hry s úžasným zvukem a živými efekty, což mi dodává autentický herní zážitek.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]