Recenze LAMAX

Lamax Sounder 2 Mini

Martin Prch Martin Prch

Přidáno: 16. dubna 2024

• Hrají
  • Na své rozměry akceptovatelný zvuk
  • Chytré a spolehlivé spojení 2 reproduktorů do páru
  • Kvalitní dojem z konstrukce
  • Výdrž baterie je naprostý nesmysl. Nevydrží ani třetinu času.
  • Skokové úrovně úrovně hlasitosti by mohly být lepší.
  • O tom jak hrají je asi zbytečné psát do mínusu. Je to zkrátka 10cm váleček, tak jak to asi může hrát?

Je to bezdrátový chrchlák jako skoro každý malý reproduktor.
Zahuhňaný zvuk s primární "basovou" složkou, byť to asi umí o něco lépe než jiní v kategorii. Za ty peníze a na ty rozměry zkrátka nelze čekat zázraky.
Zázračně nehraje ani JBL Charge, které je 10x větší a stojí 6x tolik.
Kupoval jsem je hlavně kvůli udávané výdrži baterie, což tedy výrobce tuze lže. Když se plně nabité vytáhnou z napájení, tak pouze spárované, ani nemusí hrát, nevydrží ani od večera do rána. Neměřil jsem to, ale pochybují, že zvládnou více jak 8-10 hodin.
Otravné je také nastavení hlasitosti. Skoků je moc málo. Hrají moc nahlas (v interiéru), jednou cvaknu dolu a jsou zas moc potichu. Venku kde to huláká, hlavně že to hraje, to je ale asi detail.

LAMAX S9 Dual GPS

LAMAX S9 Dual GPS

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím funguje tak uvidíme jak dlouho.
  • Systém kalibrace jízdních pruhů jsem nepochopil, buď si seřídíte kameru tak aby nahrávala pohled který si přejete a následnou kalibrací jízdních pruhů si pohled kamery zase rozhodíte.
LAMAX WatchY2 Black - red strap LMXWY2SBR

LAMAX WatchY2 Black - red strap LMXWY2SBR

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2024

• Dlouha zivotnost
  • Vice barev v nabidce

Kvalitni reminek, pomerne odolny vuci opotrebeni. Moznost vybrat z vice barev.

Lamax S11600

Lamax S11600

Přidáno: 14. dubna 2024

• boční světla , člověk je krásně vidět, dlouhý dojezd, bezdušová kola , a super tempomat
  • zatim nic

Za mě super volba . koupil jsem si koloběžku na ježdění do práce a velká spokojenost. výhodou i o proti jiným že má boční osvětlení , člověk je na dálku na ní vidět . a tempomat je taky super . dokonce v pohodě zvládá i horší silnice

LAMAX E-Scooter S11600 brzdové destičky

LAMAX E-Scooter S11600 brzdové destičky

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vlkodlak9

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Jsem rád že tu máme Českou firmu na trhu a jsem s produktem velmi spokojen děkuji vám Vlček

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vladislava

• Vzdělávací hodnota
  • Společný čas
  • Radost
  • Dlouhodobá investice

eTiger ATV50S je skvělá volba pro naše děti! Její výkonný motor a robustní konstrukce umožňují našim dětem objevovat nové terény s důvěrou a radostí. Tato čtyřkolka je prostě nepostradatelným společníkem pro naše rodinné výlety!

Ověřený zákazník LAMAX.cz Stanislava

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Možnost navázání nových přátelství.
  • Ideální pro dovolené, pokud se vám vejde do auta.
  • Učí děti zodpovědnosti a dovednostem.

Je naprosto úžasná čtyřkolka pro děti! Naše děti jsou nadšené z jejího výkonu. Její moderní design a odolná konstrukce jsou pro nás rodiče velkým plusem.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vandy

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Ideální pro detske výlety a závody.
  • Jednoduché ovládání.
  • Možnost zdokonalení jezdeckých dovedností.

Tato čtyřkolka je prostě skvělá! Můj syn ji miluje. Jeho robustní konstrukce a výkonný motor z něj dělají spolehlivého společníka pro jízdu v terénu. Navíc jeho stylový design z něj činí závist ostatních dětí v naší čtvrti.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Sylvie

• Zábava venku
  • Jízda na čtyřkolce pomáhá dětem rozvíjet motorické dovednosti, koordinaci a rovnováhu
  • Děti se cítí sebejistě, když se naučí ovládat čtyřkolku a zdolávat různé terény
  • Dobrodružství

Naše děti milují eTiger! Její výkonný motor a robustní konstrukce umožňují našim dětem prozkoumávat nové terény s důvěrou a zábavou. Tato čtyřkolka je skvělým způsobem, jak motivovat naše děti k aktivnímu životnímu venku, místo sezení u TV.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vojta

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Čtyřkolka přináší dětem pocit dobrodružství a možnost objevovat nová místa
  • Fyzická aktivita
  • Jízda na čtyřkolce je skvělým způsobem, jak podporovat fyzickou aktivitu a zdraví dětí

Naše děti jsou nadšené. Jednoduché ovládání a robustní stavba umožňují našim dětem užít si zábavu a dobrodružství ve volné přírodě. Děti se cítí jako skuteční dobrodruzi na této spolehlivé čtyřkolce.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jaroslav

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Rychlý a efektivní způsob, jak se dostat kamkoliv.
  • Ušetří čas v dopravě nebo při hledání parkovacího místa.
  • Malý a skladný design usnadňuje nakládání do auta.

S touto koloběžkou mohu prozkoumávat okolní přírodu bez rušení. Je tichá a šetrná, což mi umožňuje být eko friendly.

LAMAX Dots3 ANC

LAMAX Dots3 ANC

Daniela Kolářová Daniela Kolářová

Přidáno: 11. dubna 2024

• výdrž
  • dobře padnou
  • dostačující ANC

za málo peněz, spoustu muziky

LAMAX Heroes General1

LAMAX Heroes General1

Přidáno: 11. dubna 2024

• Dlouhý kabel
  • Zvuk
  • Pohodlí a bytelnost (kvalita)
  • Konektivita
  • Mikrofon - zachytí všechen zvuk v místnosti
  • Ovládání na kabelu

Sluchátka jsem kupoval před 4 měsíci a po aktivním používání jsem velmi spokojený. Sluchátka jsou pohodlná, pěkná a mají dobrý zvuk. Je velmi příjemné že mají dlouhý kabel(a v balení je ještě další kabel na prodloužení), takže při hraní mě nic neomezuje. Odnímatelný mikrofon je praktický, jelikož se sluchátka dají použít například na studium a poslech hudby bez mikrofonu a když přejdete na ´herní´ režim, připojíte mikrofon a máte herní headset.

Co se týče negativ tak stojí za zmínku mikrofon, který zachytí opravdu všechno, což je problematické, pokud hrajete v místnosti s více lidmi, jelikož pak slyšíte ozvěnu. Vlastním také dražší herní sluchátka beyerdynamic MMX 100 (2400kč) a u nich tento problém není. To samé pak platí také o ovládání, který Lamax sluchátka mají na kabelu což je lehce nepraktické, ale přesto stále funkční.

Celkově hodnotím sluchátka Lamax velmi pozitivně, jsou výborné v porovnání cena-výkon, kdy zvukem a kvalitou jsou srovnatelné s dražšími modely od jiných firem a jediné co jim lehce ubírá je až příliš citlivý mikrofon a ovládání na kabelu.

Sluchátka bych pak doporučil hlavně někomu, kdo shání první herní sluchátka na zkoušku a váhá, jestli se to vyplatí, a nebo jako dárek dětem-studentům, jelikož nabízí kvalitní a hezké zpracování a zkrátka za málo peněz, hodně muziky.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Tibor

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Děti si užívají společné dobrodružství s přáteli
  • vzrušující zážitek
  • Vzdělávací hodnota
  • Kvalitní čas s rodinou
  • Dlouhodobá investice

Lamax eTiger ATV50S je odolná a spolehlivá čtyřkolka, která poskytuje dlouhodobou zábavu a radost dětem po mnoho let.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vojta

• Bezpečnost
  • Zábava
  • Fyzická aktivita

Naše rodina miluje dobrodružství v přírodě a LAMAX nám poskytuje neuvěřitelnou zábavu! Její pohodlné ovládání a bezpečnostní prvky nám dávají jistotu, že naše děti jsou v bezpečí při svých dobrodružstvích.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jindřich Dvorčák

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Čtyřkolka poskytuje vzrušující zábavu.
  • Projede různé druhy terénu.
  • Rychlý a snadný pohyb na menší vzdálenosti.

Lamax eTiger je skvělá čtyřkolka pro mého syna. Jeho svěží oranžová barva ho okamžitě zaujala a jeho bezpečnostní prvky mě uklidňují, když se syn vydává na své dobrodružné výlety. Je to skvělá volba pro zábavné a bezpečné dobrodružství venku

Ověřený zákazník LAMAX.cz Gabriela

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Umožňuje relaxaci v přírodě.
  • Možnost prozkoumat nové a odlehlé oblasti.
  • Ideální pro výlety na pláž a jízdu po písku.
  • Zážitek z jízdy v lese a na lesních cestách.

Lamax je skvělým způsobem, jak dát našim dětem zdravou dávku venkovní zábavy. Jeho odolná konstrukce a bezpečnostní prvky nám dávají klid, že naše děti jsou v bezpečí při svých dobrodružstvích v přírodě.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Emilian Čáslavka

Přidáno: 10. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

• Pro děti
  • Možnost objevování nových míst, kam by normálně nedošli
  • Pro outdoorové dětské expedice.

eTiger je skvělá volba pro naše děti. Jeho bezpečnostní prvky a omezovače rychlosti nám poskytují klid, že naši malí jezdci jsou v bezpečí. Navíc jeho stylový design a odolná konstrukce dělají z této čtyřkolky skvělého společníka pro dobrodružství v přírodě.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Radoslav

• Typ pohonu
  • Dojezd
  • Váha
  • Design

Koloběžka LAMAX eLander SA50 je mou zbraní pro rychlou a snadnou dopravu do práce. Ušetřím peníze na benzín a čas co bych strávil v zácpách.

Lamax T4

Lamax T4

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 17. dubna 2024)

• 1-Vyhodou Autokamery T4 je jeji mala velikost, snadna montaz na celni sklo a vzhledem k prijatelne cene ma vyborne uzitne vlastnosti, ktere jsou velmi dobre a podrobne popsany na webovych strankach Lamaxu.cz
  • 2-Dalsi prednosti je bohate prislusenstvi, i kdyz vetsi vyhodou by bylo volitelne prislusenstvi.
  • 3-V nabidce Lamaxu by uvital cenu pro samostatnou kameru T4 (t.j.bez napajeciho drzaku) a k tomu volitelne dokupovat prislusny drzak: s GPS nebo bez GPS. V mem pripadu mam drzak (bez GPS)pro kameru T4 navic-
  • nebo muzu si s nim kameru (pre)nastavit na stole s vyuzitim sitoveho USB napajece a vhodneho USB kabelu pro drzak kamery T4.
  • 4-Vyborna technicka podpora od vyrobce/dodavatele Lamax
  • 1-Nenasel jsem podrobny navod (obdoba u autokamery T6)
  • 2-Horsi je to s prilozenym i stazenym PDF navodem(QSG) pro
  • autokameru T4. Lze podle neho napoprve pomerne obtizne nastavit parametry kamery. Ja jsem vyuzil dobrych znalosti, ziskanych z podrobneho navodu pro kameru T6(u ni odesla vnitrni baterka) a zustal mi drzak GPS, ktery jsem pouzil u T4.
  • P.S. Jak uz se uzivatel s kamerou seznami, na prenastaveni navod QSG je. vyborny.
  • 2- Prilozeny kompaktni napajec do zapalovace je dobra vec, ale ma velkou nevyhodu, ze ma pomerne velkou spotrebu (pres 20mA) v rezimu STBy, na rozdil adapteru pro autokameru T6, ktery ma spotrebu 2mA.
  • Takze v nekterych autech, ktere klickem nevypinaji zapalovac, nutno adapter vytahnout ze zasuvky zapalovace!!!!! To v navodu chybi!!!!
  • ■Kamera T4je nespolehliva v nahravani. Po vypnuti a zapnuti nekdy vyzaduje vlozit SD kartu i kdyz je SD karta v kamere vlozena. Popsany neduh je nahodny: jednou ano pak najednou bez varovani ne atd.
  • Jedna se o nekvalitni vyrobek a to jiz druhy od Lamaxu.
  • Predtim kamera T6, problemy s tlacitky, s baterkou a az po zaruce uplne odesla vnitrni baterka, kamera nefunkcni, na vyhozeni

Kamera Lamax T4 patri k levnym produktum s velmi kvalitnimi parametry, ktere plne vyhovuji ucelu jejimu urceni. Horsi je to s kvalitou vyrobku T4 a hlavne spolehlivosti.
I pres nevyhody, ktere nejsou na zavadu, kamera mojim pozadavkum plne vyhovuje a jsem s ni spokojen, nez kamera prestala plnit funkci nahravani a musela do servisu
Je to jiz moje druha spatna zkusenost s vyrobky Lamax: kamera T6(vadne tlacitka pak baterka), nyni kamera T4 (nspolehlive nahravani)

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25