Recenze LAMAX

Ověřený zákazník LAMAX.cz Síma

Přidáno: 1. dubna 2024

• zatím bez problémů
  • vše funguje dobře
  • nezkoušela jsem všechny funkce

zatím jsem spokojena. Použito jen jednou.

Anonym Anonym

Přidáno: 1. dubna 2024

• Basový projev
  • Vyvážený zvuk
  • Nabíjení USB C
  • Doba hraní
  • Dotyková plocha
  • Občas se v krabičce zapnou pri určitém otřesu

Sluchátka používám hlavně při práci na zahradě a kolem domu. Při aplikaci správného gumového špuntu hrají opravdu skvěle a skvěle potlačují okolní hluk.
Handsfree taky skvěle funguje.
Za mě si myslím že je to hodně muziky za málo peněz.
Jediné na co si nemohu pořádně zvyknout je nasazení/vyndani aniž bych nezmáčkl dotykovou plochu. A tim nezapl hned hudbu nebo ji nevypl/nezapl když sluchátka dávám do pouzdra.

Ovšem není to nic, co by jim ubíralo na kvalitě.

LAMAX Base2

LAMAX Base2

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2024

(naposledy upraveno 30. března 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

sluchátka jsou fakt parádni ,jak dosahem tak i zvukm

LAMAX PartyGo 1

LAMAX PartyGo 1

Přidáno: 30. března 2024

• pomer cena - vykon. Nehledali jsme nejkvalitnejsi reprodukci v cenove relaci, ale rekneme OK reprodukci s vyssim vykonem. To tento reprak splnuje. Subektivne trosku lepsi reprodukci ma JBL charge 5 v podobne cenovce, ale neni zdaleka tak hlasity a nema prehravani z USB.
  • Pomer vykon - velikost/vaha. Zase, dostatecne vykony pritom v pohode prenositelny. Neni totakova ta party bedna.
  • V baleni Jakc jakc konektor, takze pokud mate mobil s jackem, muzete prehravat primo.
  • V baleni mikrofon. Spousta legrace pro deti
  • Reprak vybran i pro vlastnost prehravani z USB a SD karty. Jake ovsem bylo rozcarovani ze z karty proste zacne prehravat a hudbu muzete max pausnout a znova pustit. Neexituje zadny posun o skladby dopredu ci dozadu. Jako vedel sem ze nema display ale nejak sem predpokladal, ze posun pisni bude mozny. Proboha, to umely uz MP3 prehravace pred 20 lety. To je za me nejvetsi slabina tohoto repraku
  • Mikrofon byl v cene, nechci na nej nadavat, ale je to spis hracka nez mikrofon. Funguje doslova jeden dva centaky od ust. Pak uz se nechyta. Ze neni jakakoli moznost oddelele ladit hlasitost hudby a mikrofonu bych v teto cenovce neresil.

Reprak porizen za ucelem obcasne produkce hudby k tanci mensiho poctu osob. Proto jsme chteli vyssi vykon. Lamax nase pozadavky splnuje na vybornou, s jednou zasadni pripominkou (viz zapory). Pokud bych chtel reprak pouze na doma/zahradu tak jdu do toho JBL charge 5, protoze ma lepsi zvuk a na doma vykon bohate staci.

LAMAX Blaze2

LAMAX Blaze2

Ověřený zákazník Allegro.cz HM

Přidáno: 28. března 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

• Výborný zvuk, dle ceny jsem takový ani nečekala.
  • Pohodlné.
  • Pěkný design.
  • Nejnižší hlasitost je velmi nahlas, je to až nepříjemné. A také hlučné, třeba při poslechu v tichu.
  • Nerozlišitelná tlačítka, jsou příliš blízko u sebe. Nemám nijak velké prsty a přesto prostřední tlačítko trefím obvykle až po několikáté.
LAMAX WatchY3

LAMAX WatchY3

Přidáno: 27. března 2024

• Příjemný materiál pásku a hodinek
  • GPS funguje i v paneláku
  • Dobrá aplikace
  • Funkce vyhledávání Wi-Fi moc dobře nefunguje.
  • Jeden tón na vyzvánění
  • Není vibrace.

Hodinky vypadají pěkně mají příjemný materiál pásku a těla hodinek. Spárování aplikace s hodinkami jednoduché a rychlé. Aplikace je ze začátku trochu nepřehledná ale po pár dnech zkoušení už člověk najde, kde co je. Funkce vyhledávání funguje dobře ale jen s GPS, která je i v paneláku. Wifi a LBS nepoužitelné. Nastavení hodinek je jednoduché. Hodinky fungují dobře ale je výrobce má ještě hodně co zlepšovat. Jiné čínské značky mají dost funkcí navíc. Jinak za mě jsou ok a doporučuji je.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

Přidáno: 26. března 2024

• a

Ověřený zákazník LAMAX.cz Petr Ryšavý

Přidáno: 26. března 2024

(naposledy upraveno 26. března 2024)

• malý rozměr krabičky
  • nenápadnost v uchu
  • dlouhá výbrž na jedno nabití
  • stylový design
  • složitější ovládání ve verzi Touch

Měl jsem předtím možnost používat verzi Play, která má tlačítka pro ovládání sluchátek. Tato verze mi připadala přívětivnější na ovládání než dotykové ovládání u verze Touch.

Přidáno: 23. března 2024

• pěkný zvuk
  • na tak malý produkt velká vydrž baterie
  • pěkné malé provedení
  • zatím mě nic nenapadá
LAMAX NoiseComfort ANC

LAMAX NoiseComfort ANC

Ověřený zákazník Allegro.cz Eliška

Přidáno: 23. března 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

Intuitivní ovládání, za tu cenu skvělý zvuk. Poslouchám spíš mluvené slovo, ale v pohodě se dá i hudba.

Lamax S11600

Lamax S11600

Přidáno: 22. března 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

Rychlá montáž,krásný design,vše dle popisu produktu na stránkách obchodu. Snadno se ovládá,rychlost dostačující. Výdrž baterie po úplném nabití překvapivě vysoká. Uvidíme ale po delší době užívání.
Nemám nic,co bych vytknul. Jsem maximálně spokojený.
Spárování s aplikací během pár vteřin. Pomocí led osvětlení je viditelnost v noci dost vysoká. Oceňuji i boční led pásky po délce nášlapné plochy.
Hmotnost odpovídá popisu a na kratší nošení je to i pro nězné pohlaví bez problému. Skládá se jedním tahem. Nabití trvá cca 5 hodin do úplného nabití.

Pajaofi Pajaofi

Přidáno: 20. března 2024

• pěkný zvuk
  • 3 velikosti špuntů
  • snadné a rychlé ovládání
  • docela překvapila výdrž baterie (na tak malou dobíjecí krabičku)

LAMAX Clips1 Play

LAMAX Clips1 Play

Ověřený zákazník LAMAX.cz Beny

Přidáno: 20. března 2024

(naposledy upraveno 20. března 2024)

• Pěkný zvuk, výdrž

Sluchátka byli ve slevě, tak že dobrá cena za slušnou cenu. Jen přijímání hovorů musíte někdy klesnout vícekrát, než-li jen 3x.

LAMAX Heroes General1

LAMAX Heroes General1

Ověřený zákazník Technofarm David

Přidáno: 17. března 2024

Zakoupeno v Technofarm

• součástí balení je prodlužovací kabel 150 cm
  • rozdvojovací kabel 110 cm
  • odnímatelný mikrofon
  • zdá se my že mikrofon chytá jen dost hlasité zvuky ,ještě zkouším různá nastavení
Lamax charging cable LMXGPSCHC

Lamax charging cable LMXGPSCHC

Ověřený zákazník LAMAX.cz Lada

Přidáno: 17. března 2024

• Dobre se prilepi na hodinky WatchY2 a nabiji
  • Slusna delka
  • Predchozi kabel (4pinovy) se utavil na strane USB A konektoru. Zkrat mezi VCC a GND. Na plastu velka boule. Tato koupe je nahradou za predesly kabel. LAMAX ted dodava 2pinovou verzi, funguje stejne.
LAMAX Heroes Guard1

• Žádná
Lamax eTiger ATV40S Blue

Lamax eTiger ATV40S Blue

• Téměř vše.
  • Baterie je sice vyjímatelná ale zástrčka pro nabíjení je pevně na konstrukci čtyřkolky. Nelze tedy vyjmout baterii a odnést si jí nabít domů. Bacha na to, výrobce toto nikde zřetelně neuvádí.

Lamax eTiger ATV40S Orange

Lamax eTiger ATV40S Orange