Recenze LAMAX

Ověřený zákazník LAMAX.cz Stanislava

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Možnost navázání nových přátelství.
  • Ideální pro dovolené, pokud se vám vejde do auta.
  • Učí děti zodpovědnosti a dovednostem.

Je naprosto úžasná čtyřkolka pro děti! Naše děti jsou nadšené z jejího výkonu. Její moderní design a odolná konstrukce jsou pro nás rodiče velkým plusem.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vandy

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Ideální pro detske výlety a závody.
  • Jednoduché ovládání.
  • Možnost zdokonalení jezdeckých dovedností.

Tato čtyřkolka je prostě skvělá! Můj syn ji miluje. Jeho robustní konstrukce a výkonný motor z něj dělají spolehlivého společníka pro jízdu v terénu. Navíc jeho stylový design z něj činí závist ostatních dětí v naší čtvrti.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Sylvie

• Zábava venku
  • Jízda na čtyřkolce pomáhá dětem rozvíjet motorické dovednosti, koordinaci a rovnováhu
  • Děti se cítí sebejistě, když se naučí ovládat čtyřkolku a zdolávat různé terény
  • Dobrodružství

Naše děti milují eTiger! Její výkonný motor a robustní konstrukce umožňují našim dětem prozkoumávat nové terény s důvěrou a zábavou. Tato čtyřkolka je skvělým způsobem, jak motivovat naše děti k aktivnímu životnímu venku, místo sezení u TV.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vojta

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Čtyřkolka přináší dětem pocit dobrodružství a možnost objevovat nová místa
  • Fyzická aktivita
  • Jízda na čtyřkolce je skvělým způsobem, jak podporovat fyzickou aktivitu a zdraví dětí

Naše děti jsou nadšené. Jednoduché ovládání a robustní stavba umožňují našim dětem užít si zábavu a dobrodružství ve volné přírodě. Děti se cítí jako skuteční dobrodruzi na této spolehlivé čtyřkolce.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jaroslav

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Rychlý a efektivní způsob, jak se dostat kamkoliv.
  • Ušetří čas v dopravě nebo při hledání parkovacího místa.
  • Malý a skladný design usnadňuje nakládání do auta.

S touto koloběžkou mohu prozkoumávat okolní přírodu bez rušení. Je tichá a šetrná, což mi umožňuje být eko friendly.

LAMAX Dots3 ANC

LAMAX Dots3 ANC

Daniela Kolářová Daniela Kolářová

• výdrž
  • dobře padnou
  • dostačující ANC

za málo peněz, spoustu muziky

Lamax InstaKid1

LAMAX Heroes General1

Anonym Anonym

• Dlouhý kabel
  • Zvuk
  • Pohodlí a bytelnost (kvalita)
  • Konektivita
  • Mikrofon - zachytí všechen zvuk v místnosti
  • Ovládání na kabelu

Sluchátka jsem kupoval před 4 měsíci a po aktivním používání jsem velmi spokojený. Sluchátka jsou pohodlná, pěkná a mají dobrý zvuk. Je velmi příjemné že mají dlouhý kabel(a v balení je ještě další kabel na prodloužení), takže při hraní mě nic neomezuje. Odnímatelný mikrofon je praktický, jelikož se sluchátka dají použít například na studium a poslech hudby bez mikrofonu a když přejdete na ´herní´ režim, připojíte mikrofon a máte herní headset.

Co se týče negativ tak stojí za zmínku mikrofon, který zachytí opravdu všechno, což je problematické, pokud hrajete v místnosti s více lidmi, jelikož pak slyšíte ozvěnu. Vlastním také dražší herní sluchátka beyerdynamic MMX 100 (2400kč) a u nich tento problém není. To samé pak platí také o ovládání, který Lamax sluchátka mají na kabelu což je lehce nepraktické, ale přesto stále funkční.

Celkově hodnotím sluchátka Lamax velmi pozitivně, jsou výborné v porovnání cena-výkon, kdy zvukem a kvalitou jsou srovnatelné s dražšími modely od jiných firem a jediné co jim lehce ubírá je až příliš citlivý mikrofon a ovládání na kabelu.

Sluchátka bych pak doporučil hlavně někomu, kdo shání první herní sluchátka na zkoušku a váhá, jestli se to vyplatí, a nebo jako dárek dětem-studentům, jelikož nabízí kvalitní a hezké zpracování a zkrátka za málo peněz, hodně muziky.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Tibor

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Děti si užívají společné dobrodružství s přáteli
  • vzrušující zážitek
  • Vzdělávací hodnota
  • Kvalitní čas s rodinou
  • Dlouhodobá investice

Lamax eTiger ATV50S je odolná a spolehlivá čtyřkolka, která poskytuje dlouhodobou zábavu a radost dětem po mnoho let.

LAMAX eJumper DB50 800W 12Ah Oranžová

LAMAX eJumper DB50 800W 12Ah Oranžová

Ověřený zákazník LAMAX.cz Vojta

• Bezpečnost
  • Zábava
  • Fyzická aktivita

Naše rodina miluje dobrodružství v přírodě a LAMAX nám poskytuje neuvěřitelnou zábavu! Její pohodlné ovládání a bezpečnostní prvky nám dávají jistotu, že naše děti jsou v bezpečí při svých dobrodružstvích.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jindřich Dvorčák

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Čtyřkolka poskytuje vzrušující zábavu.
  • Projede různé druhy terénu.
  • Rychlý a snadný pohyb na menší vzdálenosti.

Lamax eTiger je skvělá čtyřkolka pro mého syna. Jeho svěží oranžová barva ho okamžitě zaujala a jeho bezpečnostní prvky mě uklidňují, když se syn vydává na své dobrodružné výlety. Je to skvělá volba pro zábavné a bezpečné dobrodružství venku

Ověřený zákazník LAMAX.cz Gabriela

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Umožňuje relaxaci v přírodě.
  • Možnost prozkoumat nové a odlehlé oblasti.
  • Ideální pro výlety na pláž a jízdu po písku.
  • Zážitek z jízdy v lese a na lesních cestách.

Lamax je skvělým způsobem, jak dát našim dětem zdravou dávku venkovní zábavy. Jeho odolná konstrukce a bezpečnostní prvky nám dávají klid, že naše děti jsou v bezpečí při svých dobrodružstvích v přírodě.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Emilian Čáslavka

Přidáno: 10. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

• Pro děti
  • Možnost objevování nových míst, kam by normálně nedošli
  • Pro outdoorové dětské expedice.

eTiger je skvělá volba pro naše děti. Jeho bezpečnostní prvky a omezovače rychlosti nám poskytují klid, že naši malí jezdci jsou v bezpečí. Navíc jeho stylový design a odolná konstrukce dělají z této čtyřkolky skvělého společníka pro dobrodružství v přírodě.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Radoslav

• Typ pohonu
  • Dojezd
  • Váha
  • Design

Koloběžka LAMAX eLander SA50 je mou zbraní pro rychlou a snadnou dopravu do práce. Ušetřím peníze na benzín a čas co bych strávil v zácpách.

Lamax T4

Lamax T4

Anonym Anonym

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 17. dubna 2024)

• 1-Vyhodou Autokamery T4 je jeji mala velikost, snadna montaz na celni sklo a vzhledem k prijatelne cene ma vyborne uzitne vlastnosti, ktere jsou velmi dobre a podrobne popsany na webovych strankach Lamaxu.cz
  • 2-Dalsi prednosti je bohate prislusenstvi, i kdyz vetsi vyhodou by bylo volitelne prislusenstvi.
  • 3-V nabidce Lamaxu by uvital cenu pro samostatnou kameru T4 (t.j.bez napajeciho drzaku) a k tomu volitelne dokupovat prislusny drzak: s GPS nebo bez GPS. V mem pripadu mam drzak (bez GPS)pro kameru T4 navic-
  • nebo muzu si s nim kameru (pre)nastavit na stole s vyuzitim sitoveho USB napajece a vhodneho USB kabelu pro drzak kamery T4.
  • 4-Vyborna technicka podpora od vyrobce/dodavatele Lamax
  • 1-Nenasel jsem podrobny navod (obdoba u autokamery T6)
  • 2-Horsi je to s prilozenym i stazenym PDF navodem(QSG) pro
  • autokameru T4. Lze podle neho napoprve pomerne obtizne nastavit parametry kamery. Ja jsem vyuzil dobrych znalosti, ziskanych z podrobneho navodu pro kameru T6(u ni odesla vnitrni baterka) a zustal mi drzak GPS, ktery jsem pouzil u T4.
  • P.S. Jak uz se uzivatel s kamerou seznami, na prenastaveni navod QSG je. vyborny.
  • 2- Prilozeny kompaktni napajec do zapalovace je dobra vec, ale ma velkou nevyhodu, ze ma pomerne velkou spotrebu (pres 20mA) v rezimu STBy, na rozdil adapteru pro autokameru T6, ktery ma spotrebu 2mA.
  • Takze v nekterych autech, ktere klickem nevypinaji zapalovac, nutno adapter vytahnout ze zasuvky zapalovace!!!!! To v navodu chybi!!!!
  • ■Kamera T4je nespolehliva v nahravani. Po vypnuti a zapnuti nekdy vyzaduje vlozit SD kartu i kdyz je SD karta v kamere vlozena. Popsany neduh je nahodny: jednou ano pak najednou bez varovani ne atd.
  • Jedna se o nekvalitni vyrobek a to jiz druhy od Lamaxu.
  • Predtim kamera T6, problemy s tlacitky, s baterkou a az po zaruce uplne odesla vnitrni baterka, kamera nefunkcni, na vyhozeni

Kamera Lamax T4 patri k levnym produktum s velmi kvalitnimi parametry, ktere plne vyhovuji ucelu jejimu urceni. Horsi je to s kvalitou vyrobku T4 a hlavne spolehlivosti.
I pres nevyhody, ktere nejsou na zavadu, kamera mojim pozadavkum plne vyhovuje a jsem s ni spokojen, nez kamera prestala plnit funkci nahravani a musela do servisu
Je to jiz moje druha spatna zkusenost s vyrobky Lamax: kamera T6(vadne tlacitka pak baterka), nyni kamera T4 (nspolehlive nahravani)

LAMAX C9 GPS

• Nelze připojit zadní kameru
  • Některé radary hlásí špatně
  • Nelze využít CPL filtr pro tlumení obrazů
  • po 3,5 letech přestal fungovat SD slot

S kamerou jako takovou jsem byl relativně spokojen. Do nedávna točila slušný záznam a upozorňovala na radary, i když na některé zvláštně. Například na jednom úseku D1 blízko Brna kamera pravidelně hlásila úsekové měření 90, které bylo zřejmě poblíž, ač na dálnici bylo klasicky 130. Či jiné radary v blízkém okolí mého bydliště, hlásila jako již projeté, ač nebyly. Ale při té cenovce byl člověk rád že jsou vůbec v databázi.

Kamerku jsem dříve doporučil několika známým, jeden z nich mi po čase příliš nepoděkoval, jelikož mu spíše nefungovala GPS.

Bohužel i mě po 3,5 letech používání zřejmě začal blbnout slot pro paměťovou kartu. Kamera se neustále restartuje a nechce točit. Zkoušel jsem několik různých karet, formátoval je a jediný stav kdy se kamera jeví relativně ok je, když v ní žádná karta není, ale to logicky neplní svou funkci...

Zkouknul jsem několik negativních recenzí na jiné produkty tohoto výrobce a je mi vlastně v celku překvapením, že kamera nepřestala fungovat již dříve. Na základě nich jsem se rozhodl do výrobků této značky již neinvestovat.

LAMAX Sounder 2

LAMAX Sounder 2

Extasica Extasica

Přidáno: 7. dubna 2024

• Vyzkoušel jsem v Datartu asi 10 stejné velikosti a tento jediný nechrastí.
  • Ovládání zvuku i otočným kolečkem nahoře
  • design

Skvělý

JUDr. Ing. Vladimír Koranda, Ph.D., redaktor magazinspotrebitele.cz

Ověřený zákazník LAMAX.cz Herodes

Přidáno: 4. dubna 2024

• Dobrá výdrž baterie
  • Dobrý zvuk
  • Celková spokojenost v dané cenové relaci

Celkově koupený jako pátá Bluetooth sluchátka v řadě , tyto mají zatím nejlepší zvuk .

LAMAX Street2

LAMAX Street2

Ověřený zákazník Alza.cz Přemysl

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Používám krátce, ale zatím spokojen. Máme v rodině ještě Sencor SSS 6400N . Ten dělá trochu větší rámus, asi má i krapet lepší basy, ale je o dost těžší a ne tak dobře přenosný. Oko na zavěšení je vcelku dobrý nápad. Pro mou potřebu vyhovující.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Ještě nebyla možnost pořádně vyzkoušet. Ale hrají dobře.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25