Recenze LAMAX

LAMAX Muse2

LAMAX Muse2

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2024

(naposledy upraveno 20. února 2024)

• váha
  • vzhled
  • jednoduché ovládání
  • špatná kvalita mikrofonu při hovorech přes mobil
  • špatná kvalita mikrofonu při hovorech přes Teams aplikaci
  • hodně až nepříjemně hlasitá tlačítka
  • chybí aktivní potlačení hluku

Sluchátka jsou hodně příjemná a vypadali bytelně, žádné vrzaní plastu jako u levných alternativ. Spárování přes Bluetooth bylo velmi rychle. Bohužel zklamala kvalita mikrofonu, kdy mě protistrana špatně slyšela přes mobil a stejný problém byl v Teamsech. Další problém jsou strašně hlasitá tlačítka, kdy každé zmáčknutí bylo jako výstřel do ucha. Bohužel jsem je musel vrátit, ale možná jiným, kdo nepotřebuje ovládat hlasitost a telefonovat, tak budou vyhovovat.

LAMAX NoiseComfort ANC

LAMAX NoiseComfort ANC

Ověřený zákazník LAMAX.cz Krejcarka

Přidáno: 1. února 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

Za rozumné peníze opravdu skvělá sluchátka. Lehká, nikde netlačí, zvuk je parádní. Bonus navíc je pouzdro na uložení sluchátek, čímž zabráníte jejich poškození při cestování.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Lupíno

Přidáno: 1. února 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

• V téhle cenové relaci dobrý zvuk
  • Zatím dobrá výdrž baterie
  • Rychlé a bezproblémové spárování
  • Snadné ovládání
  • Velikost
  • Funkce handsfree
  • Snad trochu přebasováno

Sluchátka dodány jako dárek za předchozí nákup na LAMAX.CZ.
Nečekal jsem nějak osnivý zázrak, ale jsem mile překvapen. Rychlé spárování, intuitivní ovládání, malý rozměr, dobrý zvuk a taktéž výdrž potěšila. Vlastně zatím jede téměř stále . Používáme z noťasu i zmobilu a supééér.

LAMAX WatchY3

LAMAX WatchY3

Přidáno: 30. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. února 2024)

• Možnost zavolat z i na hodinky. jediná pozitivní věc.
  • Naprosto nepřesné lokalizace i 5km, nemají kameru, wifi na nich nenastavíte. tvaří se u prodejce watch3 ale v softu je to jen watch. velké pro dětskou ruku ale to jsou všechny v tomto segmentu. A hle přešlo nějaké zkušební asi měsiční období a vypadá to že ani budík nejde už změnit. Tlačí mě to u každého stlačení do měsíční platby. Doprucuji kouknout na recenzi aplikace. katastrofa

Nejhorší krám co jsem měl v rukou. Chtějí měsíční paušál za sledování a proto je asi sledování gps v základu záměrně nefunkční. Rozdíl v lokalizaci i několik km. Rozhodně se vyhněte koupi. Nechápu pozitivní recenze jedině že by recenze byly placené. Jsem z tohoto výrobku naprosto zklamán. Po třech dnech vám dojde že je to brak a po ukončení zkušební mesicni lhuty plast k ničemu

Reakce značky LAMAX

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste s produktem spokojen.
Hodinky odesílají informace do aplikace skrze mobilní data, proto je potřeba mít aktivní datový balíček a s tím mohou souviset poplatky od používaného operátora. V případě dostatku GPS signálu je běžná přesnost na 5-30 metrů. V místech, kde je GPS signál slabý nebo není vůbec, dochází k určení polohy za pomoci GSM (LBS) sítě, kde se přesnost může pohybovat klidně do 1000 metrů, anebo pomocí okolních Wi-Fi sítí, kde je přesnost lokalizace do 300 metrů. Záleží však na kvalitě signálu ve Vaší oblasti. Také je potřeba počítat s tím, že se hodinky nepřipojují k Wi-Fi jako například mobilní telefon, hodinky pouze detekují okolní Wi-Fi sítě pro výpočet přibližné polohy. Pokud jsou obě náhradní lokalizace v aplikaci deaktivovány a hodinky se nachází v místě, kde nemohou přijímat GPS signál (v budově, pod mostem, apod.), může se v aplikaci zobrazovat vysoká odchylka. Proto doporučujeme mít aktivní alespoň jednu náhradní lokalizaci. Pokud je dítě s hodinkami venku na volném prostranství, aktuální GPS polohu lze také zjistit stiskem tlačítka Live Tracking v aplikaci LAMAX Tracking. Pokud byste měl ohledně hodinek další dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu na [email protected], rádi Vám pomůžeme.
Tým LAMAX Electronics

LAMAX Duals1

LAMAX Duals1

• Zvuk

LAMAX T10 Zadní kamera

LAMAX T10 Zadní kamera

Přidáno: 30. ledna 2024

• ostrý obraz, dostatečný záběr
  • nemám

velmi dobrý doplněk přední kamery Lamax T10

LAMAX PartyBoomBox300

LAMAX PartyBoomBox300

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2024

(naposledy upraveno 27. ledna 2024)

• Zvuk dobrej
  • Výdrž baterie po měsíci používání 2 hodiny

Že začátku vydržel hrát 6-8 hodin používám ho měsíc nyní vydrží hrát 2 hodiny to je největší mínus jinak spokojenost když ste někde kde je zásuvka tak výdrž baterie vás trápit nemusí

Reakce značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Doba přehrávání u nového zařízení by při 50% hlasitosti měla být přibližně 16 hodin. Pokud zaznamenáváte podstatně kratší dobu, doporučujeme Vám obrátit se na naše servisní středisko. Pro prodloužení životnosti baterie doporučujeme pravidelné dobíjení originálním příslušenstvím. Životnost baterie můžou ovlivnit negativně například výkyvy teplot, úplné vybíjení baterie, přebíjení, atp.
Tým LAMAX

LAMAX Sounder 2

LAMAX Sounder 2

Přidáno: 27. ledna 2024

(naposledy upraveno 27. ledna 2024)

• zpracování,odolnost,velikost

Tento produkt bych doporučil zhlediska jeho ceny.
V poměru cena výkon je to krásný malý kvalitní reproduktor za který bych se neměl nikdo stidět. Na tomto produktu se mi nejvíce líbily bass, protože nejsou přebasový jsou vyvážení.
Reproduktor bych mohl srovnávat i s dražšími kousky jako jsou JBL atd. Produkt bych mohl přirovnat i k levnějšímu Marshall reproduktoru, ale chápu kdyby to někdo si myslel jinak.
Tento reproduktor bych se nebál doporučit nikomu.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

Ověřený zákazník Alza.cz Miloš

Přidáno: 26. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• perfektně tlumí šum okolí
LAMAX Clips1 Plus

Dobře funguje

Ověřený zákazník LAMAX.cz Janina

Přidáno: 24. ledna 2024

• Kvalitní zvuk
  • Pozitivní je malá velikost, ideálně na cesty
  • Pohodlné ovládání

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jiří

Přidáno: 22. ledna 2024

Nefunguje WIFI ani GPS.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že máte s kamerou potíže. Abychom Vám mohli pomoci, požádáme Vás o zaslání detailnějšího popisu Vašeho problému s kamerou na e-mailovou adresu [email protected].
S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LAMAX

LAMAX Dots2 Touch

LAMAX Dots2 Touch

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Slušný zvuk vzhledem k ceně
  • Pokud se používají, vydrží celkem dlouho nabitá
  • Pokud se nepoužívají, rychle se vybije krabička, proto nejde vypnout
  • Nefunguje správně vypínání - uložená v krabičce v batohu se v blízkosti telefonu samovolně připojí
  • Krabička je do kapsy poměrně velká

Po dlouhých letech odmítání bezdrátových sluchátek jsem při dalším zlomeném kabelu u jacku (dnes nejde sehnat normální drátová sluchátka s použitelným solidním kabelem) drátových chtěl zkusit nějaká levná bezdrátová.

Zvukově vyhovují, i jako handsfree, vydržela i poměrně dlouhé používání na cestě vlakem do Chorvatska. Za zásadní nevýhodu ale považuji nemožnost vypnout krabičku, která se pak samovolně celkem rychle vybíjí. Po týdnu nepoužívání jsou sluchátka téměř vybitá, navíc se uložená (a tedy by měla být vypnutá) občas v blízkosti telefonu samovolně připojí, což je dost otravné, když člověk doma používá velký BT reproduktor na hudbu nebo se mu připojí v průběhu hovoru...

LAMAX LMXWDCH

LAMAX LMXWDCH

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2024

(naposledy upraveno 21. ledna 2024)

• funguje
LAMAX T10

LAMAX T10

ljcz ljcz

Přidáno: 19. ledna 2024

• Solidní obraz
  • Nelze vypnout radary
  • Nefunkční aplikace
  • Nespolehlivost daná cigaretovou zásuvkou a neodladěným firmware

Kameru používám necelý rok, v zásadě chci jen spolehlivost a nenápadnost v běžném provozu, snadné použití záznamu v případě potřeby.

Základní funkcionalita je celkem v pořádku. Obraz má více detailů, než podobná MIO (ze souběžného záznamu přečtu více SPZ). Zadní kameru lze v omezené míře použít při couvání.

Aplikace neumí procházet úložiště, takže je k ničemu. Firmware je nespolehlivý - po změně délky videa nezvládne zápis na plnou kartu a totálně vytuhne (nejde vypnou, musí se nechat vybít nebo resetnout drátem). Radary se zobrazují, i když jsou v nastavení vypnuté. Aktualizace FW nejsou k nalezení a ty, co se daly najít někdy na podzim 2023, byly zastaralé. Někde jsem zaznamenal informaci (možná tady na heurece), že po zaplnění emergency složky přestane zaznamenávat (riziko provozování G režimů).

Obecně nesmyslné funkcionality kamer. 1. Bez úplné a pravidelně aktualizované DB jsou radary k ničemu. Běžná navigace umí radary nepoměrně lépe a kvokání kamery je jen otravné. 2. Parkovací režim při citlivém nastavení sbírá zavírání dveří apod a škrábance na parkovišti by stejně nezaznamenal. 3. Za jízdy smysl G senzoru už vůbec nechápu, to se jako s někým ťuknu, jedu dál a po týdnu začnu hledat, jestli se mi záznam uzamknul? Jako při parkování navíc sbírá bouchání dveří a výmoly. 4. Poslední blbost je cigaretová zásuvka, na vyzkoušení je fajn, pro trvalou instalaci nevhodná nejen pro nespolehlivý kontakt. USB nabíječka alespoň kompenzuje ztrátu obsazené zásuvky.

Lamax S11600

Lamax S11600

Ověřený zákazník LAMAX.cz Pan Koloběžka

Přidáno: 18. ledna 2024

(naposledy upraveno 18. ledna 2024)

• Zpracování
  • Výkon
  • Dojezd
  • Tempomat
  • Osvětlení
  • Plná kola, takže nepíchnete
  • Jednoduchá aplikace
  • Plná kola. Na kostkách vám bude trochu drncat páteř.

- Skvělý kompromis, zda-li vybíráte koloběžku poměr cena/výkon.
- Poměrně slušný dojezd
- super zpracování
- jednoduchá aplikace, kde vidíte vše co potřebujete
- super osvětlení pakliže jedete za tmy
- celkem vysoký řidítka, takže ideální i pro vysoké postavy
- koloběžku lze i zablokovat přes aplikaci. Odcizení to nezabrání, ale aspoň nějaký pasivní prvek
- koloběžka má i tempomat, takže na delší cesty (když pojedete do Chorvatska) idelaní.

LAMAX W10.1

LAMAX W10.1

Ověřený zákazník LAMAX.cz Balek

Přidáno: 18. ledna 2024

• spokojenost

Lamax jsem využil v minulosti a byl jsem spokojen

LAMAX 20000 mAh Fast Charge

LAMAX 20000 mAh Fast Charge

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v Eberry.cz

Koupil jsem na základě hodnocení v testech. Používám teprve pár dnu.

LAMAX Blaze2

LAMAX Blaze2

Ověřený zákazník Kytary.cz Jirka

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v Kytary.cz

Ve své kategorii solidní výrobek, spokojenost

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25