Recenze LAMAX

Lamax T4

Lamax T4

Ověřený zákazník LAMAX.cz petr Novák

Přidáno: 21. února 2024

(naposledy upraveno 21. února 2024)

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Malá kamera, která splnila očekávání

Žádné

LAMAX Tones1

LAMAX Tones1

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Normální sluchátka za skvělou cenu.

LAMAX Muse2

LAMAX Muse2

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Sluchátka jsou lehká,pohodlná a mají dobrý zvuk. Oceňuji možnost je připojit i přes dodaný kabel.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Malý a výkonný.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

Ověřený zákazník Alza.cz Muf

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• mám již druhé - skvělá věc je aktivní potlačení hluku - do letadla ideální
LAMAX WatchY3

LAMAX WatchY3

Ověřený zákazník Hodinky.cz Hana

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v Hodinky.cz

• Jednoduché ovládání
  • Dítě se spojí s nejbližšími
  • Naprosto strašidelná aplikace jako z roku raz dva
  • Cifernik a tlačítka na zvedánía pokladní hovoru byla nečekaně v jiných barvách
  • Ani po nastavení čísla správce nefunguje blokování cizích hovorů
  • Nevidíte když dítě nahraje hlasovou zprávu na své aplikaci
  • Hlasovou může nahrát jen tomu, kdo je správce s aplikaci v mobilu

Za mě velké zklamání. Po zapnutí hodinek byl display bílý místo černý (nikde na webu nenajdete bílé pozadí a ani ho nelze měnit!) a obráceně barvy na pokládání a zvedání hovoru (!) - takže červeným zvedáte (jo fakt nám to dalo dost zmeškaných hovorů pochopit, že to tak je) a zeleným tlačítkem odmítáte. Chtěli jsme hodinky vracet, nakonec jsme nechali, protože druhý den se náhle upravily samy do černého pozadí a tlačítka se zabarvila správně. Fakt jsme nechápali… Navíc po nastavení čísla správce se nemá dítěti dovolat jiné číslo než to, které je uložené v kontaktech. No neděje se a dovolá se jí naprosto kdokoliv…

ALE…! Ještě navíc všechno kazí dost strašná aplikace, stačí se podívat do AppStore na aplikaci LAMAX Tracking a názor si uděláte velmi rychle dle recenzí. Neustále se opakující stížnosti, které tam byly už před třemi lety a když jsem si aplikaci stáhla, nebylo s tím hnuto a vše je pravda. Dost hrůza na ovládání.

Když dítě nahraje zprávu, nikde to uvnitř v aplikaci nezjistíte. Ovládání omezení pro školu a kroužky je pouze jednotné, nelze zohlednit jednotlivé dny v týdnu.

A už se mi ani nechce pokračovat… Už jsem pro dceru vyhlížela jiné hodinky, taky skvělé hodnocení (moc nechápu, že nikdo z recenzentů ve videích nezmíní tu šílenou aplikaci - zřejmě to jsou placené recenze, jinak si to vysvětlit neumím), ale napadlo mě podívat se na AppStore na jejich aplikaci (těch hodinek jiných) a byla to stejná bída.

Takže jsme si s dcerou řekly, že to bude mít jen na volání a krátké hlasové zprávy. Dovoláme se… moc rozumných možnosti v hodinkách jsme nenašli. Vlastně skoro nic. Takže jako možnost proč ne, jen jsem naštvaná, že někdo takhle odflákne práci, která by šla udělat jednoduše kvalitně…

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ondrqqsek

Přidáno: 17. února 2024

(naposledy upraveno 17. února 2024)

• Dobrý zvuk
  • Dobré basy
  • Dobrá výdrž baterie
  • Velikost
  • Micro USB nabíjení

Reprák je skvělý, na to jak je malý že sebe dokáže vydat velmi hlasitý zvuk. Dobré ovládání, rychlé spárování. Jediné minus je nabíjení přes Micro USB, ale jinak jsem byl mile překvapený.

LAMAX PartyGo 1

LAMAX PartyGo 1

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Iculka

Přidáno: 17. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Funguje výborně, dobrý zvuk, spokojenost.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

LAMAX Taps1

Ověřený zákazník Alza.cz Eva

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Rychle spárování s telefonem. Za mě super že vidím kolik procent zbývá do vybití baterie na sluchátkách. Jsem moc spokojená.

Lamax Sounder 2 Max

Lamax Sounder 2 Max

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. února 2024

• Zvuk je katastrofa, mám už jeho menšího bráchu 30W. Ale tohle je opravdu velké zklamání. Baterie mi vydrží 3 hodiny! Na to jak je velký tak hraje opravdu špatně.

Velké zklamání

LAMAX Storm1

LAMAX Storm1

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Čestmír

Přidáno: 11. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Výborná kvalita zboží,výborné basy,skvělá cena .Všem doporučuji!!

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

LAMAX LMXWDCH

LAMAX LMXWDCH

Ověřený zákazník LAMAX.cz Petr J.

Přidáno: 11. února 2024

LAMAX C3

Ověřený zákazník F-mobil.cz Vostrel Zdenek

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v F-mobil.cz

Dostacujici kvalita autokamery za rozumnou cenu-

LAMAX X7.2

LAMAX S9 Dual GPS

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Je to dobrý produkt i cena
LAMAX T10

LAMAX T10

Přidáno: 4. února 2024

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jiri324

Zakoupeno v LAMAX.cz

• Na svou velikost skvělý zvuk
  • Možnost spárovat s druhým reproduktorem (musí být stejný)
  • Voděodolnost
  • Pro nabíjení je zde zvolen microUSB port, očekával jsem (u nového produktu) použití USB-C
  • Příjem FM rádia, za mě, dost nekvalitní
LAMAX Clips1 ANC

LAMAX Clips1 ANC

Ověřený zákazník LAMAX.cz Jiri324

• Super zvuk
  • Kvalitní mikrofony
  • ANC ani transparency mode nijak nezkreslují zvuk
  • Výdrž sluchátek je od tohoto výrobce v této kategorii značně nadprůměrná
  • Vyvážené basy
  • Když chcete použít jen jedno sluchátko, není třeba párovat s telefonem zvlášť levé a pravé
  • Když používáte obě sluchátka, můžete kterékoliv vrátit zpět do krabičky, bez přerušení přehrávání (za mě velké +)
  • Když se krabička vybije, sluchátka se automaticky nepřipojí k telefonu (v porovnání s Dots 2, které se při vybití krabičky zapnou a připojí)
  • Trochu hůře se vybírá správná velikost špuntů, ale uši si zvyknou
  • Při použití ANC nebo transparency modu při hovoru se trochu zhorší kvalita hlasu volajícího (vašeho)
  • Není moc přehled o nabití krabičky (nepoznáte, jak moc je nabitá)

Za mě jsou to zatím nejlepší sluchátka od Lamaxu, co jsem kdy měl. Zamiloval jsem si funkci ANC, hlavně ve vlaku, kdy sluchátka většinu hluku odfiltrují. Výrobcem uváděnou výdrž můžu potvrdit (dokonce i při používání obou sluchátek).
Moc se mi líbí to, že kdykoliv, když jedno sluchátko vrátím zpět do krabičky, nepřeruší se poslech a nemusím spárovat s mobilem každé sluchátko zvlášť. Připojení k telefonu se provede okamžitě po vyjmutí kteréhokoliv sluchátka s krabičky. Dosah signálu naprosto bez výpadků, oproti např. Dots 2, kdy v zimě signál celkem zlobil a při nošení telefonu v kapse to občas vypadlo.
S čím jsem měl problém byl výběr správné velikosti špuntů, nejmenší vypadávaly a ze středních po čase bolely uši. Postupem času si ale uši zvykly a nyní mi nedělá problém je nosit klidně celý den.
Další věc jsou hovory... Druhá strana mě při používání ANC nebo transparency módu trochu hůře slyší, ale není to velké zhoršení.
Při sledování filmů při běžném "music" módu je poznat drobné zpoždění zvuku, při používání "gaming" módu je zpoždění extrémně zanedbatelné.

Shrnutí: Za mě TOP TWS sluchátka od Lamaxu, rozhodně doporučuji.

LAMAX W10.1

LAMAX W10.1

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. února 2024

• vysoká kvalita videa pokud jsou dobré světelné podmínky
  • výborná stabilizace videa
  • bohaté příslušenství
  • voděodolný dálkový ovladač
  • kovové tělo
  • vodotěsnost pro běžné použití
  • vyšší váha z důvodu odolnější konstrukce
  • zahřívání kamerky při natáčení na vysokou úroveň kvality
  • nižší výdrž baterie
  • při zhoršených světelných podmínkách horší kvalita obrazu

Kamerka naprosto splňuje účel natáčení krátkých videosekvecí. Obraz je velmi dobrý, pokud je dostatek světla a nejsou přechody mezi stínem a světlem kompozice. Udávaná výdrž až 120min je možná v režimu timelapse, nikoli na standardní nahrávání videí. Doporučuji pořídit náhradní baterii. Kombinace stabilizace kamerky a dodáváného mini stativu zaručí obraz bez rušivých záseků. Vodotěsnost při běžném koupání či potápění je zcela dostačující. Software kamerky umožňuje obrovské množství způsobů nastavení videí i pořizování fotografií. Zakoupeno na lamax.cz s naprostou 100% spokojeností.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25